Royal Bandits, orta koridora Koreli Cepted'ı getirdi | Royal Youth

Royal Bandits, orta koridora Koreli Cepted’ı getirdi

9 December 2017 | Category: League of Legends
Post thumbnail

Önümüzdeki mevsim Şampiyonluk Ligi’nde boy gösterecek Royal Bandits, Koreli orta koridor oyuncusu Park “Cepted” Wi-rim ile anlaşmaya vardı.

Ülkemiz espor sahnesinde mücadele eden takımlar kaliteli oyuncuları ligimize çekmeye devam ediyor. Kısa süre önce Oyun Hizmetleri’nin Şampiyonluk Ligi slot hakkını satın alan Royal Bandits, geçtiğimiz sezon LCK’de Ever8 Winners forması giyen Cepted’ı transfer etti. Halihazırda HolyPhoenix, Broken Blade gibi oyuncularla güçlü bir kadroya sahip olan ekip, yapmış olduğu bu transferle gelecek mevsim için yukarıları hedeflediğini de göstermiş oldu.

Geçen hafta KeSPA Cup’ta boy gösteren oyuncu takımıyla birlikte önce ilk elemeyi geçmiş, ardından da ROX Tigers’ı eleyerek ana tabloya kalmıştı. Bu maçta PENTA alan Cepted’lı Ever8, daha sonra KT Rolster ile karşılaşıp 2-0 mağlup olmuştu. Genç orta koridorun bu maçlardaki performansı ise göz doldurmuştu.

Henüz 20 yaşında olan Cepted, 2016 yılından bu yana Ever8 Winners forması giyiyordu. Takımının LCK’e çıkmasında büyük pay sahibi olan oyuncu, gerek suikastçı, gerek de kontrol büyücüsü olsun her tarz orta koridor şampiyonunu etkili bir şekilde oynayabiliyor. Yapılan bu transfer ile kadrosu oldukça güçlü hale gelen Royal Bandits’in takım içi uyum ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması durumunda üst sıraları zorlayabileceğini söyleyebiliriz.

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X