Royal Bandits, ormana Malrang'ı transfer etti | Royal Youth

Royal Bandits, ormana Malrang’ı transfer etti

9 December 2017 | Category: League of Legends
Post thumbnail

2018 Kış Mevsimi için Şampiyonluk Ligi’nden slot alan Royal Bandits, Türk yıldızlarla dolu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu akşam saatlerinde orta koridora LCK’de Ever8 Winners forması giyen Cepted’ı kadrosuna kattığını duyuran takım, ormanda da Koreli tercihini sürdürerek yine Ever8’ten Kim “Malrang” Geun-seong’u transfer etti.

Geçtiğimiz mevsim LCK’e yükselme başarısı gösteren Ever8 Winners kadrosunda ormancı rolünü üstlenen Malrang, Yaz Mevsimi süresince sıklıkla forma şansı buldu ve çıktığı 39 maçta 12 farklı şampiyon tercih etti. Metadaki şampiyonlarla rahat bir izlenim çizen oyuncunun en fazla tercih ettiği şampiyon ise Lee Sin oldu. Geçen hafta düzenlenen KeSPA Cup’ta da oynayan Koreli ormancı, ön elemenin ardından ROX Tigers karşısında başarılı bir performans sergilemişti.

Oyun Hizmetleri’nin Şampiyonluk ligi slotunu satın alan Royal Bandits, yeni transferleriyle adeta bu hamlenin boşuna olmadığını gösteriyor. Hali hazırda üst koridorda Broken Blade, nişancı pozisyonunda da HolyPhoenix gibi ülkemiz yıldızlarını barındıran takım, orta koridor ve ormanda LCK menşeili Korelilerle üst sıraları hedefliyor. Ligimizin kalitesini ciddi şekilde arttıracağını düşündüğümüz yeni transferleriyle birlikte Royal Bandits’in güçlü rakiplerini zorlayacağını söyleyebiliriz.

Add comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X